Kategorie Produktów

Nasze Produkty

56.00 zł


106.00 zł


45.00 zł


90.00 zł


112.00 zł


Zegar

@Partner merytoryczny@

 

 

Pogoda

Dołącz do nas na Facebooku

Reklama


Home O nas
O Nas PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:19

Korporacja STARLIFE jest prywatną firmą, będącą producentem i wyłącznym dystrybutorem produktów o najwyższej jakości. Siedziba korporacji znajduje się w Hostivicach, w Republice Czeskiej. Na światowym rynku MLM, firma ukazała się w roku 1992. Większość receptur produktów oparta jest na wiekowych doświadczeniach starej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych zdobyczach współczesnej wiedzy medycznej. To połączenie gwarantuje najwyższą, unikatową jakość produktów. Korporacja STARLIFE ma udział w powstaniu każdego z oferowanych produktów, co daje możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku w zakresie nowości w profesjonalnej suplementacji. ROBERT ZMĚLÍK   Właściciel spółki STARLIFE, sportowiec, mistrz olimpijski w dziesięcioboju z Barcelony w 1992r., to przede wszystkim człowiek tworzący i pragnący tworzyć szereg produktów dla każdego, kto chce poprawić styl swojego życia, utrzymać siłę, witalność organizmu oraz dobrą kondycję i zdrowie na długie lata .

HISTORIA STARLIFE

Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie w roku 1996 Tom Mower, właściciel korporacji NEWAYS, zaproponował Robertowi Změlíkowi, mistrzowi olimpijskiemu w dziesięcioboju, ofertę swoich produktów, tworzonych w oparciu o 1.200 oryginalnych chińskich formuł cesarskiej dynastii Ming. Już po dwóch dniach stosowania mistrz olimpijski odczuł pozytywny wpływ tych produktów na swój organizm. W trakcie miesiąca stosowania produktów, był już przekonany, że działają one rzeczywiście tak, jak podano w ofercie. Był to pierwszy krok do współpracy z korporacją NEWAYS i jej produktami. Współpraca ta szybko przyniosła owoce w postaci produktów o najwyższej jakości, ukierunkowanych na potrzeby określonego rynku. Po sześciu latach doświadczeń w MLM Robert Změlík podjął decyzję o wyłącznym przedstawicielstwie na terenie Czech, Polski i Słowacji pod nową nazwą STARLIFE.

Filozofia korporacji STARLIFE to oferowanie ludziom zdrowszej i lepszej pod względem jakości drogi przez życie. Mając świadomość, że większość istniejących korporacji nie jest zainteresowana oferowaniem bezpieczniejszych produktów naturalnych, jeśli wiąże się to z rezygnacją z osiągania nadmiernych zysków poprzez stosowanie najtańszych składników, spółka STARLIFE przyjęła jako priorytet ?kontrolę badań i potrzeb danego rynku?, czyli wytwarzania produktów o najwyższej jakości, o których inne spółki sądzą, że koszty ich wytworzenia i dystrybucji są zbyt wysokie. Nasze, unikalne produkty wytwarzane są w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii. Każdy z tych produktów składa się z naturalnych składników, których doskonałe proporcje zostały potwierdzone poprzez wiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej, wsparte mądrością Wschodu i wynikami najnowszych badań naukowych.

Wschodnia (orientalna) medycyna ukierunkowana była na działanie profilaktyczne w zakresie ochrony zdrowia oraz na naturalne metody lecznicze. Organizm ludzki jest zdolny do ekstrakcji i przyswajania naturalnych składników roślinnych w połączeniu z ich naturalnymi nośnikami organicznymi. Doświadczenia medycyny Wschodu potwierdzają, że organizm człowieka zdolny jest do pozyskiwania z pożywienia tylko tego co jest mu potrzebne. Jednak zawarte w naszym pożywieniu substancje syntetyczne i wyizolowane składniki chemiczne są przyczyną zatrucia organizmu, przewlekłych chorób oraz niepożądanych skutków ubocznych.

Medycyna naturalna oferuje produkty tak łagodne i naturalne, że mogą one stać się uzupełnieniem naszego codziennego pożywienia. Dzięki temu możliwe jest codzienne wspomaganie, odtruwanie i wzmacnianie naszego organizmu. Profilaktyka naturalna to przede wszystkim zdrowy sposób odżywiania się, mądra suplementacja oraz aktywny styl życia, w którym metody profilaktyki płynnie przechodzą w metody lecznicze. Robert Změlík do dystrybucji produktów spółki STARLIFE wybrał formę MLM, ponieważ najlepszy wyrób nie wymaga zmasowanej reklamy, unikalny produkt sam się rozsławia poprzez swe działanie.

STARLIFE

Poprawiony: piątek, 02 kwietnia 2010 16:48
 

Panel LogowaniaAnkieta

Jakie Produkty Polecacie ze Zdrowe-Życie?
 

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Kalendarz

trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga

Reklama