Kategorie Produktów

Nasze Produkty

112.00 zł


112.00 zł


95.00 zł


95.00 zł


118.00 zł


Zegar

Pogoda

Dołącz do nas na Facebooku

Reklama


Home
Faza w diecie Dukana PDF Drukuj Email
Wpisany przez @MaRkO@   
piątek, 08 stycznia 2016 00:00

 

Jako główny cel wyznaczyliśmy sobie dostarczenie dla naszych czytelników najlepszych rozwiązań dających możliwość schudnięcia, zachowania odpowiedniej kondycji ciała oraz diety.

Najważniejsze dla nas jest Państwa dobre samopoczucie oraz żebyście się dobrze czuli w swoim ciele. Chcielibyśmy przedstawić Wam przepis na jedną z faz w diecie Dukana. Będzie to faza uderzeniowa, czyli pierwsza. Przepis nasz będzie pracochłonny, ale wart uwagi - będziemy wykonywać ciasto biszkoptowe.

W misce najpierw należy ubić na sztywno tylko białko z odrobiną soli. W oddzielnej misce zmiksować trzeba żółtka, płynny słodzik oraz aromat migdałowy, a na koniec dodać skrobię i proszek do pieczenia. Masa ta musi być dobrze utarta. Piekarnik musi być rozgrzany do 200 stopni.

Obie masy łączymy ze sobą, dodając białko i delikatnie mieszając łopatką. Ciasto przelewamy następnie do foremki wyłożonej papierem do pieczenia i wstawiamy do piekarnika. Ciasto zostawiamy tak na piętnaście minut. Gotowy biszkopt wyjmujemy dopiero po kilku minutach.

Tak przygotowane ciasto będzie z pewnością pyszną przekąską na poranne śniadanie czy lunch.

Poprawiony: niedziela, 17 stycznia 2016 17:43
 
W końcu zaczynamy zwracać większą uwagę na prowadzony przez nas tryb życia PDF Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2015 14:13

W końcu zaczynamy zwracać większą uwagę na prowadzony przez nas tryb życia

 

W końcu zaczynamy zwracać większą uwagę, na prowadzony przez nas tryb życia, eliminując przy tym niezdrowe nawyki, chociażby w aspekcie nieodpowiedniego odżywiania.

Oczywiście jest to bardzo dobra informacja, nie oznacza to jednak iż dla większości z nas zdrowy tryb życia, to coś o czym pamiętamy, wręcz przeciwnie. Odpowiednie, pełnowartościowe odżywianie, jednocześnie aktywny wręcz sportowy tryb życia, z uwzględnieniem potrzeby dokonania adekwatnych zmian, w sposobie odżywiania czy dotychczasowej egzystencji.

Niestety nie ma się co oszukiwać, iż często pomimo chęci dosyć szybko zapominamy o tym fakcie, że zdrowie jest nie tylko najważniejsze ale wymaga od nas optymalnego do takiego tematu podejścia.

Choroby cywilizacyjne, nałogi, stres czy brak aktywności fizycznej prowadzi wyłącznie w jednym kierunku, mianowicie do konsekwencji zdrowotnych jakie z czasem na pewno staną się faktem.

Wbrew temu co nam się wydaje, wcale nie jest trudno zadbać o własne zdrowie, jednocześnie wzmocnić organizm i sprawić by poprawiło się nasze w tym zakresie samopoczucie.

 
Zmiana trybu życia na bardziej zdrowy, ma jak najbardziej uzasadniony sens PDF Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2015 14:11

Zmiana trybu życia na bardziej zdrowy, ma jak najbardziej uzasadniony sens

 

Twój codzienny tryb życia, pozostawia bardzo wiele do życzenia? Nie przykładasz odpowiedniej uwagi do zagadnienia jakim jest zdrowie? Aktywność fizyczna jest ci nader obca?

Zatem wiedz, iż dokonanie w tym zakresie odpowiednich zmian, odbiją się jedynie korzystnie na naszym zdrowiu czy funkcjonowaniu organizmu, niejednokrotnie korzystnie wpłynie na samopoczucie czy schorzenia z jakimi się zmagamy.

Wcale nie jest trudno podejść do takiego tematu w sposób odpowiedni, czyli uzyskania najbardziej optymalnego efektu, choć zawsze robić to w sposób bezpieczny i zdrowy. Doskonałym przykładem tego jak potrafimy minąć się z przysłowiowym celem, jest bez wątpienia nasze podejście do diety czy swoistego odchudzania, w obu przypadkach popełniamy karygodne błędy.

Zawsze pamiętajmy o potrzebie skorzystania z usług osób jakie posiadają w tym aspekcie odpowiednią wiedzę, mowa tutaj o doradcach żywieniowych, dietetykach czy nawet trenerze osobistym, w tym ostatnim przypadku chodzi przede wszystkim o indywidualną rozpiskę ćwiczeniową.

 
Większość z nas nie wie czym jest zdrowy tryb życia PDF Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2015 14:07

Większość z nas nie wie czym jest zdrowy tryb życia

 

Większość z nas nie ma pojęcia na temat zdrowego trybu życia, choć niejednokrotnie deklarujemy, że taki prowadzimy to jednak w rzeczywistości, okazuje się że jest zupełnie inaczej.

Brak aktywności fizycznej, stres, nerwy oraz nieodpowiednie odżywianie, często bagatelizowanie niepokojących sygnałów ze strony naszego organizmu, to tylko niektóre powody dla jakich warto zdecydować się na wdrożenie pewnych zmian.

Oczywiście sprecyzowanie odpowiedniego planu działania, rozpiski żywieniowej czy uprawianie jakiejkolwiek aktywności fizycznej, powinno być zawsze poprzedzoną konsultacją u lekarza lub u adekwatnego specjalisty. Jak najbardziej możemy także samodzielnie działać w tym zakresie, na początku odrzucić posiłki zupełnie niewartościowe dla naszego organizmu, zdecydować się na spacer czy na zerwanie ze złymi nawykami.

Czas najwyższy uświadomić sobie, iż priorytetem w naszym życiu powinno być właśnie zadbanie o własne zdrowie, tylko od nas zależy czy uda nam się to osiągnąć, niech zagadnienie zdrowia będzie dla nas swoistym priorytetem.

 
Zadbaj o swoje zdrowie PDF Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2015 14:04

Zadbaj o swoje zdrowie

 

Masz wątpliwości co do tego, czy tryb życia jaki prowadzisz nie odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu? Zatem czas podjąć w tym kierunku odpowiednie kroki, jakie pozwolą nam na uzyskanie adekwatnej do tego odpowiedzi, zapoznania się również z opinią specjalistów a tym bardziej lekarzy, jacy określą stan naszego zdrowia, przeprowadzą również najbardziej prawidłowe badania.

Brakuje nam czasu nie tylko na aktywność fizyczną, lecz także zwrócenie uwagi na to jak się odżywiamy jednocześnie czy dostarczamy odpowiednich wartości odżywczych dla naszego organizmu. Sami powinniśmy zdać sobie sprawę, iż zdrowy tryb życia to dla większości z nas temat tabu, niejednokrotnie coś co definiujemy w sposób nieprawidłowy, można łatwo to zmienić.

Wizyta u dietetyka odpowie nam na pytanie czy odżywiamy się odpowiednio, choć nie czujmy się zaskoczeni faktem, jeżeli zajdzie potrzeba przeprowadzenia bardziej specjalistycznych badań. Zdrowie to coś, co można w łatwy sposób zaniedbać, niemal całkowicie zniszczyć i o tym powinniśmy zawsze pamiętać.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 18